اطلاعاتی در خصوص بیماری کرونا   

LitCovid، امکان جستجوی راحت تر و بهتر مقالات پابمد در مورد کوید۱۹ را فراهم می کند. در این جامعترین منبع مقالات کوید۱۹، مقالات به تفکیک موضوع و همچنین مکان جغرافیایی دسته بندی می شوند و جستجو در آن از جستجو در خود پابمد نتایج بهتری در پی دارد.

با استفاده از  LitCovid، مقالات پابمد در مورد کوید۱۹ را راحت تر و‌ بهتر جستجو کنید.

 

 

  

کتابخانه مرکزی دانشگاه، به منظور اطلاع رسانی و ترغیب کاربران به استفاده  از منابع الکترونیک، علاوه بر اطلاع رسانی از طریق اتوماسیون اداری، ایمیل و درج خبر در وبسایت کتابخانه دیجیتال و وبسایت کتابخانه مرکزی، بروشورهایی را نیز به منظور درج در تابلو اعلانات کتابخانه ها، برد آموزشی دانشکده ها و بیمارستان ها با نام "آیا می دانید" تهیه و منتشر نموده است.

آیا می دانید: خدمات تحویل مدرک

آیا می دانید: ProQuest

آیا می دانید:  Web Of Science

آیا می دانید: Clinical Key


همچنین به منظور دسترسی سریع کاربران به سایت های کتابخانه دیجیتال و مرکزی دانشگاه و نیز برخی از کتاب های جدید (2019) مجموعه ClinicalKey، کدهای QR به همراه راهنمای استفاده از آن ها تهیه و در قسمت های مختلف کتابخانه نصب شده است.

 

 

 

 

اطلاع رسانی کارگاه های آموزشی کتابخانه و نصب در تابلو اعلانات کتابخانه، گروه های آموزشی دانشکده ها و بیمارستان ها


همچنین اطلاع رسانی موارد مختلف مانند برگزاری نمایشگاه، هفته کتاب و ...  و نیز ارائه تبلیغات به منظور افزایش استفاده کاربران از منابع الکترونیک از طریق اطلاع رسانی در تابلو روانی که در کتابخانه مرکزی نصب شده است صورت می گیرد.

 

 

 

 

اطلاع رسانی از طریق درج خبر و قرار دادن تصویر به صورت بنر در سایت دانشگاه